Vaikų gynimo diena

Birželio 1-ąją mokykloje minėjome vaikų gynimo dieną ir  priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Boružiukai"  vaikučius išlydėjome į būsimą pirmąją klasę. Pasveikinti vaikus su šia švente atvyko Nežiniukas su Mildute (Klausučių KC). Jie labai norėjo pažaisti ir pašokti su vaikais. Būsimuosius pirmokus sveikino draugai, mokyklos direktorius, mokytojos.

Vaikų gynimo dieną šventė visi mokyklos mokiniai. Muzika, juokas aidėjo ir mokykloje, ir mokyklos kieme, ir sporto aikštėje.  Žaidimus žaidė ir sportavo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Visus labai linksmino naujoviškas žaidimas - futbolas BUM BUM.  Pasportavę visi rinkosi į Aktų salę, kur vyko viktorina. Birželio 1-oji paliko daug malonių įspūdžių. O kokia gi šventė be vaišių! Vaišių tikrai buvo.

Viskam paruošti reikėjo ir piniginės paramos, ir skanumynų.

Todėl nuoširdžiai dėkojame renginio rėmėjams: Dainiui Klasauskui, N. ir A.Karosevičiams, D.Šeštakauskienei,  A. Danilevičiui,  Klausučių mokyklos bendruomenei, Aibės direktorei Gintarei Šiugždienei (dovanojo 120 porcijų ledų), Gintautui Kunčiūnui ( dovanojo giros).

Smagias akimirkas užfiksavome, - tegul tai bus malonus prisiminimas apie pirmąją vasaros dieną.