Stasio Santvaro gimtadienis

Gegužės 29 d. mokyklos dailės galerijoje ,,ARS’’ vyko mokyklos mokinių ir Vaikų dienos centro vaikučių jungtinis projektas ,,Dažnai išeinu prie Okeano’’ ir ,,Aukso altorius’’, skirtas poeto Stasio Santvaro gimimo dienai paminėti. 10 klasės mokinė Austėja Dovidaitytė skaitė poeto eilėraštį ,,Marių paukštis’’, 5 klasės mokinė Danielė Pečiulytė perskaitė peoeto žmonos Alės Santvarienės laiško ištraukas. Esė ,,Mano vienintelis ir ištikimas draugas’’ skaitė mokinės Armida, Karolina, Danielė, Toma. Ansamblis ,,Upelė’’ (vadovė V.Baltutienė) dovanojo smagų šokį, o PGU ansamblis, ,,Šypsenėlė’’ (vadovė E.Martynaitienė) atliko smagią dainelę. Visų klasių mokiniai kūrė dovaną-knygelę mokyklos Stasio Santvaro muziejui ,,Aukso altorius. ’’Dailės mokytoja ir projekto sumanytoja Rimutė Mačiulytė teigė, kad mokinių darbai prasmingi, nuoširdųs, dvasingi... o pati įdomiausia vertybė-mūsų asmenybių augimas. Taigi aukime savo kūryba! Ačiū visiems už idėjas, bendravimą ir bendradarbiavimą įgyvendinant šį projektą.