1.  0830 – 0915

sportas mokykloje

Mano dienynas

paveiksliukas3

Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema

banerislt

Pavasario mugė

pavasario mugė

Užgavėnės

Užgavėnės - viena smagiausių ir laukiamiausių švenčių. Vasario 13 dieną, nuo pat ryto, mūsų mokykloje šėlo kaukėtos būtybės: čigonės, daktarai, žydai, ožiai, velniai, Giltinė, Kanapinis ir Lašininis. Šventės šurmulyje plaikstėsi svarbi Užgavėnių dalyvė – Morė. Persirengėliai vaišino blynais, ubagų šiupiniu, pigiai pardavinėjo žiemą, būrė ateitį, gydė nuo visų ligų. Dideli ir maži šoko, dainavo, kėlė triukšmą, vijo įkyrėjusią žiemą.

Po pamokų linksma eisena keliavo prie Klausučių kultūros centro. Prie vaikų prisijungė tėveliai, mokytojai ir kiti Klausučių gyventojai. Visi kartu sukdamiesi triukšminguose rateliuose linksminosi, varė žiemą iš kiemo. Stilingai pasipuošusi Morė sudegė kartu su visomis žiemos blogybėmis.. Šventę apvainikavo sočios žuvienės valgymas.

Linksmasis penktadienis

Gražų žiemos penktadienį mūsų klasė, kartu su mokytoja išsiruošėme į mišką. Nešėme žvėreliams lauktuves. Nuėję, rinkome šakas laužui. Kol laužas įsidegė surengėme žvėreliams vaišes: kas morkų, kas bulvių, kas grūdų ar šieno padėjo. Vėliau žaidėme slėpynių. Sušilę ėjome pailsėti prie laužo. Kepėme dešreles, lašinukus. Buvo labai smagu! Kalbėjome prie laužo apie draugystę, spręndėme mokytojos sugalvotas situacijas. Vėliau ant ledo žaidėme gaudynių. Pasilinksimę iki soties, pasidžiaugę žgražia žiema, su daina keliavome namo. Mums buvo labai linksma!

Kaip surasti Lietuvą?

Kaip surasti Lietuvą? Jos ieškoti nereikia, ji yra mūsų mažose širdelėse. Mūsų mokyklos mažiausieji jau puošia Gedimino pilį, augina Laisvės ąžuolą - švenčia Lietuvą. Smagūs darbeliai su draugais ir auklėtoja. Linkime visiems smagiai ruoštis ir linksmai švęsti mūsų visų šventę - Lietuvos Gimtadienį.

Dešimtokų "žvaigždžių mokyklos" šimtadienis

Vasario 8 d. dešimtokai atšventė šimtadienį. Renginį vedė R. Gražinskas ir P. Streleckaitė. Dešimtokai išbandė savo jėgas dainavimo, piešimo, šokio, teatro, dizaino ir oratorystės srityse. Buvo nuspręsta, kad jie turi galimybę dar šimtą dienų tobulinti savo sugebėjimus. Renginio pabaigoje dešimtokams įteikti pusatestačiai ir kalendorius.

Pradinukų raiškiojo skaitymo konkursas

Minint artėjantį Lietuvos šimtmetį, pradinių klasių mokytojos ir mokiniai surengė Raiškiojo skaitymo konkursą. Jame dalyvavo net šešiolika skaitovų! Komisijai nelengva buvo išrinkti geriausius. Gražiais žodžiais ir eilėmis mažieji skaitovai pradžiugino susirinkusiųjų širdis. Kol komisija aptarė rezultatus, trečiokai dainavo dainą apie tėviškę, o visi pradinukai, dainą apie Trispalvę. Išgirdome daug gražių komisijos narių žodžių, paskatinimų. Tačiau geriausios išrinktos dvi mergaitės: antrokė Elinga Stigaitė ir trečiokė Andrėja Bytautaitė. Jos dalyvaus rajoniniame Meninio skaitymo konkurse. Linkime mergaitėms sėkmės!

Rajoninė chemijos olimpiada

Rokas Gražinskas

Aplankėme ,,Profesinio mokymo ir aukštųjų mokyklų mugę”

Sausio 17 dieną mūsų klasė vyko į Kauną, į ,,Profesinio mokymo ir aukštųjų mokyklų mugę" ,,Žalgirio" arenoje. Mugėje susipažinome su Lietuvos universitetų, kolegijų studijų programomis, o taip pat ir su profesinių mokyklų siūlomomis profesijomis . Mugėje dalyvavusių mokyklų atstovai supažindino mus su priėmimo tvarka, profesijos pasirinkimo galimybėmis. Kai kurie iš mūsų turėjo galimybę išbandyti konditerio profesiją. Emilija ir Silvija puošė keksiukus.

Aplankę parodą vykome pramogauti į „Jump Space" batutų parką. Buvo linksma šokinėti, kautis kautynių buome, šokinėti į kempinių baseiną.

Pilni gerų įspūdžių, pasisėmę žinių, vykome namo. Ši išvyka mums buvo naudinga ateityje renkantis savo profesiją, o taip pat ir linksmai praleisti laiką.

Eurofondo išmanioji piniginė

Daugiau informacijos

Kalėdų belaukiant

Kalėdų laukimas prasidėjo gruodžio 1 d., kai etnokultūros būrelio „Upelė" merginos paskelbė advento pradžią. Vėliau visos klasės gamino adventinius vainikus, kalėdinius atvirukus, puošė mokyklą. Gruodžio 22 d. mokykloje vyko gražus ir prasmingas adventinis renginys "Eina saulelė aplinkui dangų". Renginio metu susipažinome, kaip gražiai šeimoje švenčiamos kalėdos. Tai yra metas, kai laukiame atėjimo, kai paminime Jėzaus Kristaus gimimą. Tas metas yra toks viltingas. Kai jo laukiame, susikaupiame, susimąstome, ką mes turime padaryti, kad nauji metai prasidėtų gražiai.