Paminėtas Stasio Santvaro gimtadienis

Kiekvienais metais gegužės 27 diena mūsų mokykloje išskirtinė: minime Stasio Santvaro gimtadienį. Šiais metais minėjome ne tik poeto gimtadienį, bet ir užbaigėme etnografinių regionų metams skirtą projektą.

Mokykla iš anksto pasipuošė boružėlėmis – S. Santvaro eilėraščio iliustracijomis. Už spalvingus koridorius dėkojame mokytojai R. Mačiulytei. Po pamokų visa mokyklos bendruomenė susirinko kieme, prie paminklo. Čia šventė prasidėjo S. Santvaro eilėmis, kurias skaitė septintos ir penktos klasės mokiniai. Etnokultūros būrelis „Upelis" kartu su mokytoja V. Baltutiene visus pradžiugino linksma programėle. Pasidžiaugę šokiu buvome pakviesti į aktų salę, kur dramos būrelis pristatė spektaklį „Trenktukė". Šventės organizatoriai užsisėdėti neleido, tad po spektaklio visų laukė tautinių šokių pamokėlė. Pasišokę ir pasiskirstę komandomis dalyvavme viktorinoje, kur galėjome pasigirti žiniomis apie etnografinius regionus. Viktorinai pasibaigus saldainių lietumi, sudainovome porą liaudies dainų ir susėdome stebėti linksmo vyriausių dramos būrelio narių spektaklio „Kuprotas oželis".

Džiugu, kad šią dieną spėjome nuveikti tiek daug.