Piešinių ant grindinio šventė „Gėlės mano kraštui“

Birželio pirmąją šeštokė Gabrielė Bubliauskaitė, septintokė Jonė Pertikaitė ir aštuntokė Toma Klusaitė kartu su mokytojomis Rimute Mačiulyte ir Daiva Jokimiene išvyko į piešinių ant grindinio šventę „Gėlės mano kraštui", vykusią Vilkijoje. Šis renginys buvo skirtas paminėti etnografinių regionų metams, Kauno rajono 60-mečiui ir Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Šventėje dalyvavo kūrybingieji piešėjai iš Vilkijos, Klausučių, Seredžiaus, Batniavos ir Kulautuvos.

Renginys prasidėjo smagiu Kauno „Pramogų karalystės" dainavimo mokyklos kolektyvų ir Vilkijos mėgėjų teatro „Vizija" vaikų grupės artistų pasirodymu bei LR seimo narės Ramintos Popovienės, Kauno rajono mero pavaduotojo Jono Gursko ir Vilkijos apylinkių seniūno Arūno Bačiūno sveikinimais. O tada, prisipildę kibirėlius spalvotų dažų, ėjome piešti. Po valandos pilkas gatvės grindinys prie Šv. Jurgio bažnyčios pražydo pačiomis įvairiausiomis ir gražiausiomis gėlėmis. Šventės pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais.