Adventinis rytmetys

Spindi Advento žvakelė,
Ant Kalėdinio vainiko!
Lyg Šventa širdies ugnelė,
Sauganti visus nuo pikto.

Šiandien etninės kultūros būrelio ,,Upelė" ir ansamblio ,,Šypsenėlė" vaikučiai bei jų vadovės: V.Jurėnienė ir E. Martynaitienė visą mokyklos bendruomenę pasveikino su Advento pradžia. Advento kelionės pradžią, nešdami žibintus ,,namų" link, pradėjo ansamblio ,,Šypsenėlės" nykštukai. Seną Klausučių krašto dainą dainavo būrelių vadovės Elena ir Vilma. Tautiniais rūbais pasipuošę vaikučiai žaidė Advento žaidimus, sekė pasaką. ,, Upelės" merginos pademonstravo, kad moka ne tik dainuoti, šokti, bet ir darbus dirbti, o į šventinį rytmetį atskubėjusi Elfė Birutė iš Klausučių KC pasveikino su Kalėdų laukimo pradžia ir perdavė Kalėdų Senelio laišką vaikams.

Visai mokyklos ir Klausučių miestelio bendruomenei linkime ramybės ir gerumo vienas kitam, gražaus Kalėdų laukimo!

Uždekit žiburius širdžių!
Kad vėl sušiltų jūsų širdys...
Uždekit meilės ir gerumo ugnį!