Spotiself - asmenybės ir karjeros testas

Jurbarko r. Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla gavo pasiūlymą mokiniams iš Spotiself (interaktyvios karjeros planavimo ir asmenybės ugdymo platformos) atlikti Spotiself – unikalų asmenybės ir karjeros testą, parengtą VU mokslininkų ir psichologų komandos. Atliekantiems testą mokiniams suteikiama galimybė nustatyti asmenybės stiprybes, silpnybes, intelektą, karjeros polinkius. Šio testo išvados – tai pamatai jaunimui renkantis karjerą. Mokiniai geranoriškai atliko testą, sužinojo naujų bei vertingų rekomendacijų planuojant būsimos profesijos kryptį.

Lapkričio 21 d., 9-10 klasių mokiniai  užsiėmimo metu sužinojo, kokios yra reikalingos kompetencijos, svarstyta, ką svarbu lavinti jau dabar, kodėl svarbu pažinti save ir atrasti savo stipriąsias savybes; kokią reikšmę profesionalus karjeros planavimas suteikia sėkmingam ir laimingam gyvenimui; kaip išdrįsti gyventi taip, kaip nori?

Diskusijos suteikė naujos patirties mokytojams, o mokiniams skirti savęs pažinimo testai turėtų būti paskata sėkmingai judėti siekiamos karjeros link.