Pradinių klasių mokinių mokslo baigimo šventė

Birželio 8 d. vyko pradinių klasių mokinių mokslo baigimo šventė. Į aktų salę rinkosi mokiniai, mokinių tėveliai ir mokytojai. 4 klasės mokiniai paruošė gražų ir jautrų atsisveikinimą su mokytojais, draugais. Pirmos ir antros klasės mokiniai padovanojo savo draugams rankų darbo darbelius ir palinkėjo  puikių rezultatų 5 klasėje.

Svarbi šventės dalis buvo geriausiųjų mokinių apdovanojimai. Pradinėse klasėse daug gerai besimokančių mokinių. Mokyklos direktorius padėkos raštus įteikė :

1 klasės mokiniams - Viltei Arlauskaitei, Gustui Grigoraičiui, Ievai Eimutytei.

4 klasės mokiniams - Karolinai Arlauskaitei, Armidai Galminaitei, Danieliui Gaidelioniui, Nojui Tautkevičiui.

Už puikų pasirodymą olimpiadose, konkursuose buvo apdovanoti padėkomis, medaliais, atminimo dovanėlėmis 1 klasės mokiniai :Viltė Arlauskaitė, Gustas Grigoraitis, Ieva Eimutytė ir 4 klasės mokinė Armida Galminaitė.

Smagu, kad mokslo metų pabaigoje kaklą puošia medaliai, o rankose netelpa padėkos raštai. Sėkmės ir ateityje ! Puikios vasaros!