Populiariausios Lietuvoje merginų moksleivių žaidynės „LadyGolas“

Populiariausios Lietuvoje merginų moksleivių žaidynės „LadyGolas“ šiemet įtraukė 148 komandas iš visų 10 apskričių, o pačios pajėgiausios U14 ekipos 2023 m. balandžio 05 d. puikioje Prienų arenoje žaidė superfinalo varžybas. „LadyGolas“ yra nuo 2016 metų Masinio futbolo asociacijos vykdomas projektas suteikiantis progą gabioms žaidėjoms atsiskleisti ir parodyti savo galimybes treneriams.

Šių metų turnyras buvo gausus komandų skaičiumi. Dalyvavo per 80. Po ilgai trukusių atrankos, zoninių, apskričių finalinių, tarpzoninių ir finalinių varžybų į superfinalo varžybas „prasibrovė“ Klausučių Stasio Santvaro pag. mokyklos mergaičių komanda.

Superfinale dalyvavo 8 komandos suskirstytos į du pogrupius. Pogrupių 1-2 vietų laimėtojos žaidė dėl teisės laimėti prizines vietas arba būti čempionėmis. Klausutiškės nepralaimėjusios nei vienų varžybų pasipuošė čempionių medaliais ir į mokyklą parvežė nugalėtojų taurę.

Komanda visą turnyrą sulaukė puikaus mokyklos administracijos ir atvykusių berniukų palaikymo.

Tolimesnės sportinės sėkmės linkime: U. Čepauskaitei, M. Dubinskaitei, K. Pukelytei, E. Pukelytei, G. Bartusevičiūtei, R. Paulauskaitei, D. Belopetravičiūtei, D. Arlauskaitei, T. Volbikaitei, K. Arlauskaitei ir V. Arlauskaitei.

Šiemet varžybų organizatoriai pirmą kartą superfinalo lemiamas kovas ir apdovanojimų ceremoniją tiesiogiai transliavo per futbolas.tv platformą bei  Futbolas visiems „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose, tad karščiausias žaidynių naujienas galime pasižiūrėti. Per rungtynių pertraukas merginos galėjo atsipalaiduoti pramogų zonoje bei išbandyti įvairius žaidimus.