,,Sveikas, Rudenėli!”

Spalio 15 d. mūsų mokykloje vyko meninė – kūrybinė diena ,,Sveikas, Rudenėli!”. Joje dalyvavo priešmokyklinės ugdymo grupės, 1 – 4 klasių mokiniai ir mokytojai. Visą savaitę vaikai kartu su tėveliais gamino įvairius darbelius iš gamtinės medžiagos bei daržovių. Vaikai, kartu su klasių mokytojomis, visa savaitę kūrė įvairius darbelius iš popieriaus, gamtinės medžiagos, piešė piešinius rudens tema. Jau nuo trečiadienio  mokyklos II aukšto foje veikė rudens gėrybių paroda. Meninę – kūrybinę dieną pradėjome piešiniu ant tapetų ,,Rudenėlio spalvos”. Vėliau visi sugužėjo į sale, kur žaidė, šoko, dainavo, žaidė žaidimus, deklamavo eiles rudenėliui. Rudenėlis vaikams užminė mįsles, pateikė klausimus apie daržoves, vaisius. Tie , kurie atsakė teisingai, buvo apdovanoti. Rudenėlis visiems vaikams padėkojo už žinias apie vaisius ir daržoves, už gražius ir išradingus klasių pasirodymus ir apdovanojo vaikučius dovanėlėmis ir padėkomis. Svarbiausia, kad visiems buvo gera ir smagu būti ir žaisti kartu.