Konkursas “Mano mankšta”

Karantinas ir mokymasis nuotoliniu būdu tapo didžiuliu išbandymu mokiniams, tėvams ir mokytojams. Mūsų mokyklos mokiniai per fizinio ugdymo pamokas pildė maitinimosi piramides, atsakinėjo į teorinius testus, mankštinosi namuose pagal pateiktus planus ir nuorodas į svetaines bei pateikinėjo ir savo asmeninę patirtį, kaip sekasi.

Tikiu, kad visi, besilaikydami sveiko gyvenimo būdo taisyklių, teisingai maitindamiesi, rūpindamiesi savo kūno fizine būkle, grūdindamiesi, sustiprino imunitetą ir taip pagerino savo psichologinę būseną. Džiugu, kad tokių mokinių turime daug. Neišskirdamas vieno ar kito, žemiau pateiksiu pavyzdį, kaip galima puikiai pajudėti ir žiemos metu, o tuo labiau dabar, kai pavasaris jau pasibeldė į duris.

Sporto centro sunkiosios atletikos treniruotes lankantys mokiniai jau sugrįžo į treniruotes sporto salėje ir, laikydamiesi karantino reikalavimų, pradėjo ruoštis artėjantiems Lietuvos čempionatams.

Skelbiu konkursą “Mano mankšta”. Tai gali būti filmuotas vaizdelis namų aplinkoje ar lauke. Trukmė iki 2,5 min. Siųsti į Mano dienyną iki gegužės 1 dienos. Geriausiųjų lauks prizai, kuriuos įteiksiu, kai tik susitiksime mokykloje.