Kalėdinis karnavalas „Kalėdiniai muzikos garsai“

Paskutinę savaitę prieš atostogas mokykloje šurmuliavo renginiai, skirti paminėti gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms. Kasmet jie džiugina visą mokyklos bendruomenę ir primena apie artėjantį kūdikėlio Jėzaus gimimą, skatina mus būti geresniais, draugiškesniais, pakantesniais. Šventinių renginių savaitę vainikavo gruodžio 23 dieną vykęs 5-10 klasių kalėdinis karnavalas „Kalėdiniai muzikos garsai“.

Visą mėnesį mokiniai ir mokytojai kūrė bei repetavo pasirodymus. Jiems teko persikūnyti į žinomus Lietuvos ir užsienio muzikos atlikėjus. Lemtingąjį penktadienį visi susirinkome į „Muzikinės kaukės“ laidos „filmavimą“. Žiūrovus linksmino grupė B‘Avarija, atlikusi dainą „Angelai“, taip pat pačios tikriausios „Buranovskiye Babushki“ močiutės, šį kartą į savo šaunią kompaniją pasikvietusios ir diedukus. Visiems gerai žinomą dainą „Juoda orchidėja“ atliko „MG International“. Jiems nenusileido žavioji merginų grupė „YVA“, sudainavusi „Katyčių dainelę“. Klausučius aplankė ir legendinė švedų grupė „ABBA“, atlikusi savo žymųjį kūrinį „Waterloo“, kuris 1974-aisiais šiai grupei atnešė pergalę „Eurovizijoje“. Gerų Kalėdų susirinkusiesiems linkėjo auksinis mokytojų choras, o vakaro šou užbaigė nuotaikinga Manto Jankavičiaus daina „Čiuožki“.

Gražių švenčių, mielieji, ir tegul ateinantys Ugninio Gaidžio metai būna kuo prasmingesni, kupini džiaugsmo, sėkmės ir kūrybingų idėjų!