Svečiuose pas Kiškienę

Gražų ir saulėtą balandžio 19 d. rytą į Klausučių Stasio Santvaro pagrindinę mokyklą atvyko svečiai iš Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos etninės kultūros būrelis ,,Veliuonėlė" (vad. Daiva Jurevičienė) bei Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos etninės kultūros būrelis ,,Dubysėlė" (vad. Dalė Vasiliauskienė). Juos jau mokyklos kieme pasitiko Kiškienė, kuri pakvietė į ,,miško aikštelę". Ten svečių laukė mažieji mokyklos etninės kultūros būrelio ,,Upelė" vaikučiai. Jie žaidė, šoko, grojo ir dainavo. Svečiai taip pat atvyko su puikiomis lauktuvėmis, ne tik pilnomis pintinėmis vaišių, bet ir trankiu šokiu bei linksmomis dainelėmis. Kiškienė labai džiaugėsi vaikučių programėlėmis, tačiau ji dar pakvietė vaikučius dalyvauti linksmame žinių konkurse. Dalyviai minė mįsles, sakė greitakalbes, skaičiuotes. O vėliau visi kartu šoko lietuvių liaudies šokius, žaidė žaidimus.
Kiškienė nuoširdžiai padėkojo šventės dalyviams už tradicijų puoselėjimą, papročių išsaugojimą ir pakvietė dar ne kartą apsilankyti jos ,,miškelyje".