Klausučių mokyklos bendruomenės centras siekia spręsti jaunimo problemas

Liepos mėnesį Klausučių mokyklos bendruomenės centras, vykdydamas projektą „Jaunimas – visuomenės ateitis", organizavo futbolo turnyrą „Aš taip noriu". Turnyre dalyvavo 4 komandos iš Klausučių, Seredžiaus ir Vilkijos. Jaunuoliai turėjo galimybę aktyviai ir turiningai praleisti laisvalaikį, patobulinti žaidimo įgūdžius bei sustiprinti tarpusavio ryšius. Projekto lėšomis buvo nupirktos naujos aprangos ir atnaujintas futbolo treniruočių inventorius.

Bendruomenės centras metų pradžioje teikė paraišką Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijuotam Jaunimo iniciatyvų projektų 2017 metais konkursui ir sulaukė pritarimo bei finansavimo. Projekto partneris – Jurbarko rajono savivaldybė. Projektu siekiama spręsti 14-29 metų amžiaus jaunimo, gyvenančio kaime, problemas, didinti jaunuolių aktyvumą, skatinti verslumą, socialinę įtrauktį, saviraišką kultūrinėje ir meninėje veikloje, ugdyti socialinius bei sveikos gyvensenos įgūdžius. Į projekto įgyvendinimą siekiama įtraukti kuo daugiau jaunų žmonių, turinčių mažiau galimybių. Viena iš projekto „Jaunimas – visuomenės ateitis" veiklų buvo futbolo turnyro organizavimas. Taip pat bus organizuojama edukacinė stovykla „Tu ir Aš", apjungianti paskaitų ciklą, dailės terapijos užsiėmimus ir kitas veiklas, išvyka į nuotykių parką „Lokės pėda" ir spektaklio „Stebuklas. Pagalba iš dangaus" kūrybinės dirbtuvės. Šmaikštus spektaklis apie jauno žmogaus problemas (nenorą mokytis, žalingus įpročius ir sudėtingus santykius su tėvais) vėliau bus pristatytas Klausučių mokyklos ir gyvenvietės bendruomenėms.