Ekskursija į Kauną

Saulėtą rugsėjo 22 –osios rytą mes, 8 klasės mokinai ir jų naujoji auklėtoja Kristina Laurinaitė, vykome į Kauną. Visų nuotaika buvo puiki: nereikėjo eiti į pamokas, norėjome turiningai praleisti laiką, patirti naujų įspūdžių.

Pirmoji kelionės stotelė - Lietuvos Sporto muziejus. Muziejaus direktorius P.Majauskas papasakojo apie sporto istoriją Lietuvoje, peržiūrėjome edukacinį filmą, dairėmės tarp gausybės eksponatų. Ypač mus sudomino boksininko A.Šociko apdovanojimai ir jo sportinis inventorius, mes net išbandėme bokso pirštines bokso ringe. Buvo puikus reginys.

P.Majauskas labai įdomiai papasakojo ir apie Lietuvos cirko pradininkus. Sužinojome, kad lig šiol yra keletas nepakartotų cirko numerių, kuriuos atliko lietuvis A.Pipiras.

Toliau keliavome į batutų parką „Jump Space". Aktyviai ir linksmai praleidome laisvalaikį batutų ,,pasaulyje''.

Kelionės pabaigoje užsukome į „Akropolį" , kur skaniai papietavome.

Grįžome namo linksmi ir kupini įspūdžių. Tikimės, kad mūsų laukia dar ne viena tokia puiki kelionė.