Mokytojų dienos šventė

Jaunon širdin tu sėji protą, gėrį,
Ją nuo audrų ir saugai, ir gini.
Priimki šiandien rudeninę gėlę
Ir ačiū, kad dėl mūsų gyveni...

Mokytojų dienos šventė

Spalio 5-osios rytą su šypsenomis veide ir jauduliu krūtinėje rinkomės sveikinti mokytojų, nes ši diena – jų sunkaus darbo įvertinimo šventė. Po dviejų pamokų vyko permainos - mokytojams teko apsikeisti ir vesti kolegų pamokas. Ketvirtąją pamoką mokytojus pakeitė vyriausi mokyklos mokiniai – dešimtokai (pasirodo, ne taip jau lengva vesti tas pamokas). Tuo tarpu mokytojai buvo suskirstyti grupėmis ir turėjo atlikti užduotį – parengti plakatus "Svajonių mokinys", "Svajonių klasė" ir "Viena mokytojo darbo diena".

Po keturių pamokų visi susirinkome aktų salėje ir tęsėme šventę. Mokytojams eilėraščius deklamavo pirmokai, šoko "Upelės" vaikai. Po smagių pasirodymų mokytojai pristatė savo sukurtus plakatus ir dalyvavo protmūšyje. Visos trys komandos pasirodė puikiai. Tuomet stebėjome dramos būrelio aktorių vaidinimą, po kurio mokytojams teko dar viena užduotis – suvaidinti pasakas. Ši užduotis jiems taip pat nepasirodė sudėtinga – visos grupės šauniai suvaidino improvizuotas pasakas. Renginį užbaigė muzikos mokytojos muzikinis pasirodymas ir nedrąsiai sudainuota mokytojų daina "Mūsų linksmas gyvenimas". Galiausiai visi mokytojai buvo apdovanoti pažymėjimais už puikias dalykines žinias, gebėjimą dirbti komandoje ir kūrybiškumą.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojams už išradingus plakatus bei nuostabius aktorinius gebėjimus ir tikimės, jog šią žvarbią dieną bent truputį sušildėme Jūsų širdis!