Nuskambėjo paskutinis skambutis

Čia pražydo pirmoji draugystė,
Čia skambėjo gražiausia daina.
Neskubėki, sustoki, jaunyste,
Su draugais, mokykla mylima!

Birželio 3 dieną mokykloje nuskambėjo paskutinis skambutis. Šiemet išlydėjome dar vieną nuostabią dešimtokų laidą. Varpeliui pranešus apie paskutinės pamokos pabaigą, dešimtokai, lydimi pirmokų, kartu su visa mokyklos bendruomene susirinko aktų salėje, kur vyko išleistuvių šventė. Renginį pradėjo Austėja Suščevičiūtė, atlikusi įspūdingą šokį su kaspinu. Vėliau pirmokėliai deklamavo eilėraščius, dainavo dainą ir padovanojo dešimtokams sėkmę nešančius dobilus. Įvairių konkursų ir olimpiadų dalyviams, sportininkams bei kitiems šauniems mūsų mokyklos mokiniams direktorius su pavaduotoja įteikė padėkos raštus. Stasio Santvaro stipendiją gavo labai gerai besimokantis Dainius Tamuliūnas. Dešimtokus sveikino muzikos mokytoja, kuri grojo kanklėmis, gražia daina sugraudino dešimtokė Gabrielė Pavalkytė, vadovaujama mokytojos Lauros Jaraitės. Tradiciškai dešimtokai šoko lėtą valsą, skaitė testamentą ir perdavė mokyklos raktą devintokams. Mokyklai dešimtokai padovanojo dėžę naujų knygų, už kurias esame dėkingi visi, čia dar pasiliekantys. Pasibaigus šventei rinkomės mokyklos kieme. Čia dešimtokai į dangų paleido įvairiaspalvius balionus su savo svajonėmis, buvo nuleista vėliava, skelbianti mokslo metų pabaigą ir atostogų pradžią.

Mieli dešimtokai, tegul Jūsų svajonės, kurias paleidote į dangų, išsipildo su kaupu. Sveikiname užbaigus vieną gyvenimo etapą ir linkime sėkmingai pradėti naują! Gerų atostogų ir nepamirštamų įspūdžių!