Dramos būrelio išvyka

Ankstyvą balandžio 14 dienos rytą dramos būrelio vaikai kartu su vadove Edita Venckiene patraukė į kelionę. Aktorių tikslas buvo - Slavikų pagrindinė mokykla, kurioje jie ir turėjo suvaidinti spektaklį „Istorinė pjesė". Slavikuose buvome labai svetingai sutikti, galėjome apžiūrėti mokyklą, padainuoti muzikos pamokoje, parodyti savo spektaklį ir pažiūrėti Slavikų mokyklos aktorių parengto „Kuproto oželio". Mokyklos ir kaimo bendruomenės buvo ne tik draugiški, bet ir dosnūs – parsivežėme didelį maišą saldainių ir šakotį. Po renginio, kuris tikrai neprailgo, mūsų aktoriams buvo pasiūlyta nuvažiuoti į Rociškių pasienio užkardą. Ten nuvykę apžiūrėjome pasieniečių ginklus, transporto priemones bei pamatėme puikiai išdresiruoto tarnybinio šuns pasirodymą. Apsilankę pasienio punkte stebėjome procedūrą, kurios metu buvo patikrintas į Rusiją važiuojantis automobilis, sužinojome daug įdomybių.

Nusifotografavę, padėkoję ir atsisveikinę išvykome namo. Džiaugiamės daug pamatę ir susipažinę su šauniais žmonėmis iš Slavikų. Lauksime kitų susitikimų.