Išvyka Į Palangą

Šis pavasaris buvo džiugus gerai ir labai gerai besimokantiems mokiniams. Baigiantis mokslo metams jie sužinojo, kad yra kviečiami į nemokomą kelionę. Birželio 10 dieną pakviestieji antros -dešimtos klasių mokiniai išvyko į Palangą.

Pirma stotelė – Šilalės rajonas, Bijotai. Čia keliautojai apžiūrėjo Dionizo Poškos Baublius – pirmąjį senienų muziejų Lietuvoje. Gidė įdomiai papasakojo apie D. Pošką, Baublių atsiradimą. Vėliau, apžiūrėję restauruotą malūną, išvažiavo pajūrio link.

Palangoje laukė ekskursija Palangos gintaro muziejuje, pasivaikščiojimas po Palangos botanikos parką, Birutės kalnas ir, žinoma, smagiausia kelionė pajūriu link tilto. Apžiūrėję žvejų laimikį, pasidžiaugę jūra, išmėginę J. Basanavičiaus gatvės siūlomas pramogas ir skanumynus keliauninkai grįžo į autobusą – laukė ilga kelionė namo.

Nors grįžo pavargę, daugelis sakė, kad atostogos prasidėjo labai smagiai, o kitais mokslo metais stengsis mokytis dar geriau.

Gražių, šiltų, įspūdingų atostogų!